2018-02-08

Innowatorskie czy klasyczne?

Odkryj nową kartę koktajli w Panorama Sky Bar.

 

Inspiracje na koktajle nasi wykwalifikowani barmani czerpali z najnowszych światowych trendów. Każda z propozycji zawiera nietypowe marki alkoholi, część z nich jest sprowadzana do Polski wyłącznie na zamówienie Panoramy, a niektóre składniki szykujemy sami - wszystkie infuzje przygotowujemy w specjalnym laboratorium na 40. piętrze.

 

Niektóre kompozycje koktajli, tworzone przez barmanów na całym świecie od lat, są tak uniwersalne, że nie trzeba ich poprawiać.

Zasmakuj w Panoramie!

Najwyżej położony bar hotelowy w Polsce zachęca do bujania w obłokach.
W naszych luksusowych wnętrzach każdy amator wysublimowanych smaków znajdzie coś dla siebie.Od szerokiego wachlarza wódek z całego świata, poprzez bogaty wybór szampanów, na unikalnych koktajlach kończąc. Spróbuj pysznych przekąsek, delikatnych sałatek oraz wyjątkowych deserów.

Wybierz się z nami w podniebną podróż i delektuj najlepszymi widokami na Warszawę. Wszystko w akompaniamencie muzyki granej przez śmietankę sceny klubowej w Polsce.

Po odwiedzinach Panorama Sky Baru poznacie znaczenia powiedzenia „być w siódmym niebie”.

Gotowi?

Zasady Prywatności Cookies

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności. Kliknij na okno, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.